CENÍK

Částečná aromaterapeutická masáž 60min

1 000,- Kč

Celková aroma-masáž 90min                                                     

Při aromaterapeutické masáži se esenciální oleje využívají nejúčinněji, protože masáž může stimulovat a uvolňovat svaly, zlepšit krevní oběh a povzbudit proudění lymfy, zlepšit trávení a tělesné funkce a přispět k účinnějšímu odvodu škodlivých látek z těla. Masáž je přirozený hojivý instinkt vlastní nám všem. Využívá kombinace lidského doteku, masáže a léčivých účinků bylin. Působením holistických technik navozuje v člověku příjemný pocit tepla, bezpečí a spouští samoléčebné procesy díky stimulaci tlakových a marma bodů. Aromaterapie dovede vykouzlit úsměv jak ve tváři, tak v našem nitru, a matka příroda nám poskytla vzácný dar - schopnost sdílet s ní některá z jejich tajemství. Objevme tedy znovu část jejích hojivých sil a zázraků.

1 300,- Kč


Esenciální ošetření obličeje 60min

Povrchové čištění pleti jemným rýžovým peelingem, pleťová maska z čerstvých ingrediencí, omlazující masáž obličeje, očního okolí, dekoltu a šíje drahokamovými maceráty, stimulace marma bodů a lymfatické vysoušení, zábal a masáž rukou.

1 200,- Kč

Solný peeling

Esenciálními oleji obohacený peeling z himalájské soli vyčistí póry, odstraní odumřelé buňky, prokrví a provoní pleť, hydratuje a energetizuje pokožku, zbavuje pocitu vyčerpanosti celého těla.

1 000,-Kč

Celotělový zábal

Ponoření celého těla do darů matky přírody - francouzský jíl, vzácné oleje a výživná másla, květiny, med, éterické oleje, sezonní ovoce, doplněno masáží obličeje a vlasové části hlavy.

1 000,-Kč

Blahodárný rituál 120min

Kombinace celotělové aromamasáže se solným peelingem.

1 600,-Kč

Královský rituál  150min

Absolutní relaxační a výživná péče celého těla, peeling, masáž, zábal, ošetření obličeje.

2 000,-Kč

Tibetské parní lůžko

Tibetské lázně využívají k dosažení harmonie přírodních léčivých sil páry v kombinaci s bylinami, solemi, éterickými oleji. Možno zkombinovat s výše popsanými procedurami. Swedana je bylinná parní lázeň, ve které jsou hlava a srdce udržovány v chladu, zatímco se tělo zahřívá, aby se odstranily mentální, emocionální a fyzické toxiny hluboce přítomné v tkáních. Chladná hlava a srdce poskytují pocit klidu a otevřenosti, zatímco terapeutická pára může proniknout a vyčistit tělo do hloubky, aniž by se tělo přehřívalo a stresovalo.

500,-Kč

Proticelulitidní a hubnoucí terapie 

masážní technika pro odstranění celulitidy, detoxikaci organismu a obnovení správné funkce lymfatického systému pomocí masážních olejů, které podporují metabolismus a odbourávání celulitidy, masér používá k masáži dřevěné válečky a pomůcky.

                    

1 000,-Kč

Sestavení individuálního parfému                     1 500,-Kč                                                                                                                  

Inspirace vůní

ZAVOLEJTE NÁS

+420 736220652

NAPIŠTE NÁM

ilhem@seznam.cz

Otevírací doba

pondělí - neděle

dle dohodnutých objednávek

Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!